Chair components
L TRUST EUROPE

O nás

PRACUJEME S NADŠENÍM

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými výrobními a prodejními zkušenostmi v oblasti kancelářských židlí.

Chceme se s vámi podělit o naše know-how - kancelářské židle, komponenty, látky, výrobní stroje a další výrobní nástroje. Jsme připraveni pomoci vám najít nejlepší způsob jak vyřešit případné problémy.

Víme, že správné nákupní ceny a dobře fungující logistika jsou klíčovými faktory jak být konkurenceschopný, a proto vám nabízíme mít obojí od našich dodavatelů, které exkluzivně zastupujeme nebo přímo z našich skladů v samém "srdci" České republiky (Zdiby u Prahy). Česká republika je ve středu "nové" Evropy, což je nejlepší místo pro perfektní spojení mezi východem a západem.

Jsme vám plně k dispozici.

CZECH IT OUT!

S odkazem na normativu EU 995/2010 prohlašujeme že:  Vedení organizace název: L TRUST EUROPE s.r.o.se zavazuje, že nebude

a)     obchodovat s žádnými produkty dřeva pocházejícími z nelegálních zdrojů,

b)     porušovat tradiční a základní lidská práva ve svých podnikatelských aktivitách,

c)     ve svých podnikatelských aktivitách narušovat oblasti s vysokou ochranářskou hodnotou,

d)     přeměňovat les na plantáže nebo pro další nelesnické využití,

e)     zavádět ve svých podnikatelských aktivitách modifikované organismy,

f)       při svých podnikatelských aktivitách veškerou platnou legislativu České republiky,

g)     a zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.bude dodržovat při svých podnikatelských aktivitách veškerou platnou legislativu České republiky a zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Declaration on Fundamental Principles   and Rights at Work, 1998. V Praze 3.3.2016                   Ivana Hurková, jednatel